У липні 2021 року було встановлено новий рекорд і в Сталедротово-канатному цеху - вперше канатчики виробили 96т ліфтових канатів! Для нашого заводу даний продукт порівняно молодий – «Стальканат» розпочав його освоєння у 2011р. із п'яти тонн на місяць. Враховуючи специфіку використання таких канатів (перевезення пасажирів), весь інженерно-технічний склад ставився з особливою відповідальністю до підготовки виробництва канатів для ліфтів, з кожним роком підвищуючи якісні характеристики, та обсяги випуску. Протягом кількох років щомісячні обсяги трималися лише на рівні 50-60т. Тому перевищення звичних виробничих показників на 75% привів колектив канатних відділень СДКЦ до заслуженої нагороди!
У серпні 2021 року в черговий раз був побитий рекорд із виробництва арматурних пасм у ЦСД. Цього разу колектив цеху підняв планку на рівень 2972т, що на 125т більше за червневе досягнення! Неодноразово дружня і згуртована команда виробничників і технічних служб доводила своєю працею, що здатна нарощувати виробничу міць канатних комплексів Цеху сталевого дроту!
Обидва виробничі рекорди традиційно були відзначені новими яскравими зірками на Алеї Слави, а працівники колективу отримали цінні подарунки - рюкзаки з логотипом нашого підприємства та бездротові навушники.
Крім колективних літніх рекордів, у перший місяць осені, два заслужених працівники нашого підприємства удостоїлися визнання їх індивідуальних досягнень.
Зміна волочильної ділянки СДКЦ, яку очолює справжній Майстер своєї справи Тюлькін В.В., виготовила 8 млн. метрів дроту! Безперечний авторитет, багаторічний досвід (стаж на заводі 39 років) та безмежна відданість улюбленій справі дозволили Валерію Васильовичу привести колектив до такого результату!
Чудова Жінка, працелюбна співробітниця та чуйна колега Поліщук Інна Юріївна не один рік працює на «Стальканаті» інженером-технологом технічного бюро. За цей час змогла досягти величезних професійних висот і зробити внесок у впровадження інформаційної системи ERP-планування на нашому заводі.
Керівництво підприємства відзначило гідних професіоналів цінними подарунками – унікальними годинниками із символікою нашого заводу.
Дата1 Жовтня 2021