Принципи роботи нашої компанії:

01

Надійність

В своїх відносинах з партнерами ми застосовуємо чесні, справедливі і відкриті методи співпраці, пропонуючи високий рівень сервісу в усіх напрямках професійної діяльності. Ми прагнемо виконувати зобов'язання і дотримуватися домовленостей. Якщо ми не можемо виконати дані нами обіцянки в термін, то своєчасно повідомляємо вас про це: наших колег і партнерів і пропонуємо можливі рішення.
02

Етика відносин

Ми з повагою ставимося до наших партнерів, клієнтів і постачальникам. Ми не приймаємо образ і принижень співробітників і партнерів в будь-якій формі: некоректних, образливих, грубих, які принижують особисту гідність висловлювань, застосування психологічного тиску. Ми не приймаємо і не пропонуємо подарунки, знаки особливої уваги, послуги або пропозиції участі в розважальних програмах, якщо вони ставлять або можуть поставити приймаючу сторону в залежне становище. Ми прагнемо уникати потенційно конфліктних ситуацій, включаючи ті, в яких співробітник нашої Компанії здійснює оплачувану діяльність на користь клієнтів, постачальників або конкурентів.
03

Стандарти

Ми виконуємо свою роботу, дотримуючись норм техніки безпеки і охорони здоров'я, прагнемо забезпечувати збереження навколишнього середовища.
04

Безпека

Ми забезпечуємо захист персональної інформації про своїх співробітників, партнерів, клієнтів і дотримуємося взятих на себе зобов'язань щодо збереження конфіденційності відповідно до вимог, встановлених чинним законодавством.