Вітаємо всіх працівників ПрАТ «Стальканат», а також наших партнерів з досягненням нових високих результатів у виробництві та відвантаженні метизної продукції у минулому 2021 році.
За підсумками 2021 року обсяг відвантаження за всіма видами продукції склав понад 91 тисячу тонн, що на 26,4% більше, ніж обсяг відвантажень у 2020 році.
Окремо необхідно відзначити приріст обсягу відвантажень арматурних пасм на 89%. Зокрема, відвантаження арматурних пасмів на внутрішній ринок зросли на 28%, відвантаження на експортні ринки зросли на 162% порівняно з обсягами відвантаження арматурних пасмів у 2020 році. Такого значного зростання відвантажень арматурних пасм вдалося досягти за рахунок освоєння нових ринків, розширення присутності пасм Стальканат на традиційних ринках, а також за рахунок освоєння виробництва нових типорозмірів арматурних пасм.
Успішним став 2021 рік і для такого продукту, як сталева фібра, обсяг відвантажень показав приріст на рівні 13% щодо обсягів відвантаження у попередньому році.
Що стосується дроту, то приріст відвантажень дроту у 2021 році становив 6% щодо обсягів відвантаження у 2020 році.
Також, незважаючи на високий рівень конкуренції, вдалося зберегти обсяг відвантажень сталевих канатів 2021 року на рівні, досягнутому у 2020 році.
Цей успіх має кілька складових. Насамперед, ми дуже раді тому, що у більшості наших клієнтів у 2021 році бізнес показав стійкі темпи зростання. Майже на всіх ринках, у всіх галузях, де працюють наші клієнти, склалася сприятлива кон’юнктура.
Важливо відзначити і серйозний прогрес на рівні якості нашої основної сировини (катанки). Завдяки зусиллям наших партнерів із «великої металургії» нам вдалося суттєво підвищити рівень якості кінцевого продукту.
І, безумовно, найважливішу складову успіху забезпечила наша команда, наш згуртований колектив, який показав чудову роботу та здатність йти вперед і досягати найвищих цілей, відкриваючи у собі все нові та нові ресурси і можливості!