У нашому частково роботизованому світі складно створити щось нове. Але наші співробітники вміють і створюють. І коли на заводі з'явилася необхідність винаходу ексклюзивного канату, першими за його розробку і виготовлення взялися канатники з 30-ти річним стажем.

Стажистами і підручними двічі виступали машиніст по навивці канатів Білик Віталій Юрійович і інженер-технолог Батишев Михайло Вікторович -молоді хлопці, які прийшли до нас на завод зовсім юними, відразу після навчальних закладів. Наставниками були машиніст по навивці канатів Бодачевскій Григорій Васильович і інженери-технологи Бугера Марина Борисівна, Свиридов Олександр Олександрович, Пригода Анатолій Олексійович.

Вникнувши в виробництво, детально вивчивши процес вони змогли самостійно повторити виготовлення ексклюзивного канату конструкції 12хК36- (4хК36 / 4хК36 + 4хК36 + 1хК7) діаметром 52мм, довжиною 1400 м, вагою 18 тонн, тим самим склавши іспит на професіоналізм.

Дякуємо за завзятість і високий рівень професійної майстерності. Бажаємо зростання, високої продуктивності і успіхів у всіх починаннях.

Дата25 Травня 2021